autor:

Vans nebo Converse, které tenisky jsou lepší?

kategorie:
Fashion
publikováno:
počet komentářů:
10

Čau, chci se těď na léto koupit plátěnky a nemůžu se rozhodnout jestli Vansky, nebo Conversky. Ještě jsou uvažoval o teniskách Keds, ale ty už jsem z výběru vyřadil. Máte nějaké zkušenosti, které jsou kvalitnější? Mám problém s tím že už jsem nějaké plátěnky měl, ale vždycky jsem za pár měsíců prochodil podrážku a přál bych si aby se to tentokrát nestalo, takže se poohlížím po ověřených značkách. Žádnou recenzi ohledně kvality jsou nenašel, takže které? Vans nebo Converse, co nosíte vy?

Nahlásit X Odpovědět

10 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • Záleží na tom jaký, kotníčkový jsou hezčí conversky a nízký jsou hezčí vansky :) Kdybych se měla rozhodout, tak asi vyberu vansky, sama taky jedny vlastním, sehnala jsem je v letním výprodeji na answear.cz :)

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Vansky jsou njehezčí boty !!!! Mam jich několik a čim jsou jetější, tim líp vypadají. Taky máte s botama spojeno spousta vzpomínek a zážitků? Vím přesně, kdy jsem který měla na sobě a co jsem s nima zažila... :)))

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Vzhledem k mojí monstrózní velikosti (na holku) jsem "nucená" nosit skoro jen Vansky a Conversky. Protože jsou unisex a není mezi dámskýma a pánskýma poznat rozdíl a mají většinou všechny velikosti. Vansky jsou super cool a čim jetější, tim skoro hezčí :)))

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Moje přítelkyně má taky velkou nohu a má strašnej problém sehnat aspoň trochu hezký boty. Takže to v jejim botníku vypadá tak, že je pět párů Conversek srovnaných vedle 6ti párů Vansek. Sluší jí, ale byl bych někdy radši, kdyby měla menší nohu a mohla nosit i poněkud ženštější obuv... :)

     0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • A ještě jestli nemáte tip jak čistit ten bílý okraj kolem podrážky, s černou podrážkou nechci a je mi jasné, že po pár dnech budou jak prase a klasické mýdlo v tomhle případě nepomáhá, díky.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Pokud to ještě není od věci, četla jsem pár tipů na použití odlakovače, které jsem následovně i náležitě otestovala a fungovalo to skvěle. Stačilo nalít trochu odlakovače na kus vaty párkrát přejet gumovou část boty a vypadá jako úplně nová.

     0   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Já mám takový sprej s pěnou na čištění, koupil jsem ho přímo v obuvi, kde jsem si koupil i boty. Má na víčku takoý umělohmotný kartáč, kterým očistíš tu podrážku a hned jsou boty jak nové doporučuju. Stojí to kolem dvou stovek. A kup si co se ti víc líbí;)

     0   0 Nahlásit X Odpovědět
TOPlist