autor:

Jak vypadá ideální postava a jaké se vám líbí?

kategorie:
Beauty
publikováno:
počet komentářů:
12

Jak vypadá dokonalá ženská postava, každý mi říká že jsem moc hubená, ale já si to nemyslím. Je ideální postava mít malý zadek, malá prsa, nebo takový ten typ "Věstonická Venuše"?. Vím že většina holek by chtěla pořád hubnout, ale když vám pořád někdo říká ať se konečně pořádně najíte tak to taky není moc příjemné:( Kolik vážíte vy? Je 51 kilo málo při mé výšce 170 centimetrů, nebo? Jaké postavy se líbí mužům, chtějí holky z plakátů, nebo holky na kterých je za co chytit?

Nahlásit X Odpovědět

12 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • Abych byla upřímná, tak jsem z tohoto docela nesvá. Já sama mám kolem 75kg při výšce 182cm. Postavu mám sportovní, ale boky a ramena mám opravdu široká. Najdou se v mém okolí i tací, co tvrdí, že jsem tlustá. Šaty díky tomu moc nenosím a sukně už vůbec, pokud tedy nejsou až po kotníky.
  Obecně mi toto celosvětové téma dost snížilo sebevědomí, co se mé postavy týče.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Důležité je mít zdravý životní styl, aby ste se netrápili hladem. A hlavní je pohyb, pevná postava. Nemusí z tebe být Rambo. Nezapomeňme, že nějaký ten tuk tam být musí :)

  Za mě teda zdravá strava a pohyb. A taky se musíš cejtit ty sama dobře, musíš být se sebou spokojená.. v ten moment je ten člověk nejkrásnější :)

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Je těžký porovnávat Váha x Výška, když nevíš hodnotu tuků a svalů v procentech. Líbí se mi hubené holky, které pravidelně sportují a nevypadají jako rosol. Hnusí se mi ale anorektičky, co se za ty "hubené a sportující" schovávají.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Jsem obecně toho názoru, ať se každému líbí co chce, ale ať to dává najevo s úctou k ostatním. Nesnáším, když někdo hlásá takové to "Každá ženská má mít křivky, ať jsou za co chytit" - a co si s tím mají asi počít přirozeně hubené holky? Stejně tak jako když někdo nakráčí k holce při těle a začne jí gratulovat k tomu, že se za své špíčky nestydí, zatímco ta chuděra může mít ze své postavy naopak komplexy.
  Ženská (IDEÁLNÍ) postava je háklivé téma, jsme všichni hrozně ovlivněni médii a světem modelingu. Ale věřím tomu, že lidé nejsou tak hloupí a že i přes současné "trendy" dokáží mít rádi svou postavu takovou, jaká je.

    1   1 Nahlásit X Odpovědět
  • Přesně tak. Média na nás valí dokonalost/ideál/krásu ze všech stran a kdo nemá 90-60-90 jakoby nežil. Taky je tenhle tlak mnohem víc vyvíjen na ženy, protože od těch se asi očekává, že jediné, co mají na práci, je dobře vypadat.
   Zatimco u chlapa se dá pivní břicho omluvit spoustou peněz na účtě :-/

     2   0 Nahlásit X Odpovědět
  • To jako vážně?! Chudinky? Neříkám, když se jedná o holky s poruchou příjmu potravy, tam se skutečně nejedná o nic pěkného, ale uvědomte si laskavě, že ne každá hubená ženská může za svou postavu! Já přirozeně vážím 52kg na 178cm, nemyslím si, že jsem kdo ví jak vychrtlá, ale naopak hezky štíhlá - chlapům se to líbí a ani jim nevadí malá prsa a zadek :))

     0   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Co chlap, to názor ale většinou chtějí hubené holky s velkými...:) Stačí se porozhlídnout po internetu, nebo prolistovat nějakým tím časopisem. Má to svůj důvod proč ty holky vypadají všechny podobně a mají podobné postavy. Navíc je mnohem lepší když je holka pevnější, než když je hubená a všechno se na ní klepe. Ideální postava - pevná!

     0   0 Nahlásit X Odpovědět
   • I holka s pár kily navíc může vypadat skvěle - když se o sebe stará a neni povislá, plandavá a tak. Stejně tak všechny hubený holky nemusí být "hezky" hubený, ale hnusně vychrtle. A to přijde sexy snad maximálně jen jim samotným...

      1   0 Nahlásit X Odpovědět
TOPlist