autor:

Dlouhé vlasy, co s nimi děláte?

kategorie:
Beauty
publikováno:
počet komentářů:
17

Vždycky jsem chtěla mít dlouhé vlasy a teď, když mi konečně narostli nevím co nimi. Nevím jak je pořád upravovat, navíc se mi mastí a šampóny, které používám ten problém fakt neřeší. Umiju a můžu příští den umývat znova. Poraďte prosím nějaké fígly, přeci si všechny ty holky co chodí po ulicích s dlouhými vlasy neumývají hlavu dvakrát denně. A navíc mi připadá že čím jsou delší tím pomaleji rostou, tak nevím. Pořád zastřihávám konečky a přijde mi, že ta délka je pořád stejná. Už jsem přemýšlela i o prodloužení, ale když občas vidím jak to některé mají a koukají jim z hlavy prameny, které vypadají jak koňské žíně a ne lidské vlasy, tak jsem si to rozmyslela. Navíc za ty peníze si neumím představit, že mi do těch vlasů zafouká vítr a všichni budou mít hned jasno. Jinak vlasy mám teď kousek pod ramena, ale chtěla bych delší, ale bojím se že to peklo s údržbou bude potom ještě horší.

Nahlásit X Odpovědět

17 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • Největší trik je vlasy přestat tak často mýt. Čím více vlasy odmasťuješ, tím více se budou snažit zamastit, protože jim bereš jejich ochranu :)
  Pokud máš dlouhý vlásky, tak se o ně starej. Dopřej jim sem tam nějakou tu kúru/masku, snaž se je nevysušovat.
  Taky dobrá rada je si na ně tolik nesahat a pokud ti padají do očí, tak si stáhni třeba jen horní část vlasů do nějakého povolnějšího culíčku, aby si je neměla v očích a neměla tendenci je neustále zatahovat za ucho a pod. :)
  Pak docela dobrá věc je suchý šampon, ačkoliv spoustu lidí tvrdí, že ničí vlasy, ale to ti neřeknu, jestli je to pravda, já s tím problém nemám.
  A hlavně, holky co ti tvrdí, ať to ostříháš, ti je jen záviděj ;) (sranda)
  Hodně štěstí :)

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Já si většinou nechám poradit přímo od kadeřnice, jaké prostředky používat, ta ví nejlíp. A když nemám čas s nimi něco dělat, tak je hodím do culíku a neřeším :-) :-) :-)

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
  • No jasně, typické myšlenkové pochody většiny ženských: "Hmm mám mastný vlasy, tak to hodím do culíku a nikdo to nepozná!" :DDD Dámy, věřte tomu nebo ne - poznaj to všichni ;D

     0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Někde jsem četl, že na zničené dlouhé vlasy pomáhá nechat si nějakou výživnou masku ve vlasech co nejdéle - prostě ji nanést a přesto lupnout takovou tu igelitovou koupací čepici, co dávají v hotelech nebo jak v ní chodí seniorky plavat do bazénu, aby si nenamočily trvalou. Víte, co myslim... :D a klidně s tim sedět x hodin u compu, učit se atd. A pak to smýt po několika hodinách až...

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Good, zkusim to. jenže jsem vždycky v takovym rushi, že mě zajímá jen, jak je nejrychleji usušit a dát do aspoň nějakýho tvaru... Fajkn jsou šampony a kondicionery od Toni and Guy, ale cenova kategorie je vyšší...

     0   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Jo, já to takhle dělám a myslim, že od té doby vypadají vlasy líp (mám pod lopatky). A taky je hodně ničí žehlička - vždyť je vlastně zpeče, aby byly uhlazený. Taky se mega mastí - mnohem rychleji, po tom, co si vlasy vyžehlíte...

     0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Měla jsem dlouhý vlasy přes dvacet let a jak už to tak bývá, když se holky s někym rozejdou, jdou si vylepšit náladu ke kadeřníkovi. A já tam nechala půlmetrový vlasy. První dny to bylo divný, ale pak jsem si zvykla a teď bych neměnila.

  U mě to byla drastická změna, ale pokud nejste se svýma dlouhýma vlasama spokojený a nemáte je ani nijak zvlášť krásný, tak zkuste zkracovat. Oživí je to a vlastně i vás :) (doporučuje 9,5 z 10 kadeřníků !)

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
TOPlist