autor:

Co si myslíte o tetování?

kategorie:
Beauty
publikováno:
počet komentářů:
12

Vím že se to pořád omílá dokola, ale tetování je srdcovka! Prostě když je dobře udělané, tak vypadá dobře a má i nějaký skrytý význam pro jeho nositel:) Ale co si o něm budou myslet ostatní, jak bude vypadat za pár let. Nemůže tetování přinést komplikace při hledání nové práce? Nezmění se za pár let móda a potetované rukávy si lidé budou nechávat hromadně odstraňovat? Jak je to vlastně s odstraňováním tetování, dá se to vůbec? Kdysi byli potetovaní indiáni a trestanci ve věznicích, dnes běhají holky po koupališti s vytetovanými draky nad zadkem. Co je jinak? Jaký je názor na tetování většiny, čím víc názorů, tím líp. Děkuju:)))

Nahlásit X Odpovědět

12 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • Tetování sou krásná věc s dlouhou historií... Ale když si nechaj kravky vytetovat obrázky z facebooku po rukách, tak bych vykvetla. Pokud člověk ví (nebo si aspoň věří, že ví) co chce, tak jedině do toho :)
  Jen je škoda, že ve většině zaměstnání není viditelné tetování zrovna velké plus, ale to se SNAD v budoucnosti změní. Tak na to pozor :)

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Gold Skin! Ozvláštni svoji kůži novinkou z Kalifornie, která dobyla svět! Ozdob se úžasnými zlatými šperky a oslň tak své okolí. Vyraž k vodě, na párty, do společnosti nebo jen tak s přáteli a buď neodolatelná! Nabízíme nejrůznější vzory, tak: Kombinuj, vymýšlej, čaruj! Všechny produkty nalezneš na stránce www.goldskin.cz. Jsme také na Facebooku jako GoldSkinCZ, tak si nás přidej, aby Ti neunikla žádná akce či novinka.

  Obrázky ve fóru jsou viditelné jen pro přihlášené. Přihlášení nebo Registrace.
    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Já osobně si myslím, že tetování není špatné, pokud člověk ví co si tetuje. Jestli to má pro člověka opravdu nějaký význam, tak souhlasím.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Já mam malý, hezký, pro mě mnoho znamenající a nikomu ho necpu. A to bych doporučoval všem. K image rockstar to asi patří, ale přemejšlejte trochu dopředu, sakra... Mladý nebudete navždy, fakt ne.

    1   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Jsem za, ale u ostatních :D Některým chlapům to šíleně sluší, některým holkám taky, ale obecně by mohli mladý lidi víc přemejšlet, jak je to může třeba i v profesnim životě ovlivnit.

  Když si biker nechá udělat celej rukáv, přijde mu to hrozně cool (mě taky) v osmnácti, ale že ho pak kvůli tomu třeba nevezmou do nějaký seriózní práce... to mu je v tu dobu ukradený.

    2   1 Nahlásit X Odpovědět
 • Kdo chce ať se kéruje. Ale až pojedete na dovču do Turecka, tak si nenechte udělat tetování na hlavní turistické třídě v centru, kde vám nabídnou katalog s motivy, které jsou "zaručeně originální":D

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
TOPlist