autor:

Nejrychlejší těstoviny s pestem

kategorie:
Food actually
publikováno:
počet komentářů:
8
Nejrychlejší těstoviny s pestem

Nejrychlejší těstoviny s pestem hl

sediva-cara

Rychlejší než tyto těstoviny jsou možná už jenom míchaná vajíčka a toasty s marmeládou. Potřebujete k nim jen trochu bazalky, česnek, piniové oříšky a parmezán. Dříve, když jsem dělala pesto, smíchala jsem spousty česneku a 2 květníky bazalky s olivovým olejem, oříšky a rozmačkala v hmoždíři. Asi je to tak správně, ale chuť byla až moc výrazná a necítila jsem se po tom zrovna jak po lehkém dobrém obědě. Asi za to může i ten česnek. Jestli mi rozumíte. Tak jsem si včera uvařila ošizenou variantu a moc mi chutnala.

sediva-cara

Recept

Na přípravu nejrychlejších těstovin s pestem budete potřebovat:

3 hrstky bazalky
2 hrstky piniových oříšků
2 stroužky česneku
2-3 lžíce olivového oleje
parmezán na posypání
sůl

ingredience-testoviny-worn

Nejrychlejší těstoviny s pestem 2

Nejrychlejší těstoviny s pestem 1

(ingredience na dvě porce)

sediva-cara

Těstoviny se vaří zhruba 8 minut, za tu dobu stihneme připravit zbylé ingredience. Na trošce oleje si osmažíme do zlatova piniové oříšky. Necháme vychladnout a mezitím si prolisujeme česnek a nasekáme bazalku. Piniová jadýrka také nasekáme, přilijeme olivový olej, podle chuti osolíme a opepříme (doporučuji citrónový pepř) a vše dohromady smícháme i s těstovinami. Ihned podáváme. Navrch nastrouháme pár hoblinek parmezánu, pokud nemáte parmezán, můžete těstoviny posypat několika rozkrojenými cherry rajčátky.


Nechte si chutnat

Nejrychlejší těstoviny s pestem 3

predel-dekor

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


8 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist