autor:

Eleven Paris

kategorie:
Módní značka
publikováno:
počet komentářů:
0
Eleven Paris

eleven paris hhhhh

 

Oriel Bensimon a Dan Cohen se v roce 2003 rozhodli založit značku Eleven Paris, která je mladá, drzá a pro všechny, co mají odvahu. Jak už je z názvu zřejmé, má sídlo v jedné z trendových pařížských čtvrtí a počet jejích hrdých nositelů se velmi rychle rozšiřuje. V belgickém Bruselu má Eleven Paris svůj vlastní obchod, další je na řadě Londýn a jistě mnoho dalších.

Filosofie značky tkví v představě, že v každém z nás dřímá rock-star a i proto pozvali k nafocení např. letošní jarní kampaně legendu tohoto žánru - zpěváka Lennyho Kravitze spolu s modelkou Charlotte Free. Základem dámské i pánské kolekce jsou provokativní trička s potiskem slavných celebrit, ze světa filmu, hudby či módy, kterým je přikreslen knírek a slogan: " Life Is a Joke". Můžete tedy obléci tričko, na kterém ho má přikreslený například Mona Lisa a to už o nějaké odvaze jeho nositele vypovídá, ne?

Čtětě více o Eleven Paris

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál