autor:

Agent Provocateur

kategorie:
Módní značka
publikováno:
počet komentářů:
0
Agent Provocateur

Agent Provocateur 001

sediva-cara

Agent provocateur produkce

Spodní prádlo, noční prádlo, plavky, kosmetika, móda, sluneční brýle

sediva-cara

vznik značky:

1994 Londýn, Anglie

predel

Agent Provocateur

(historie značky)

Název může znít francouzsky, ale nenechte se zmýlit Agent Provocateur je britská módní značka sexy spodního prádla založena v roce 1994, kterému nikdo neodolá! Kolekce jsou vždy trefou do černého. Založil ji Joseph Corre, syn královny punkové módy Vivienne Westwood a jeho v součastnosti bývalá manželka Serena Rees. Počátky této luxusní značky byly velmi natradiční, původní butik v londýnském Soho začínal tím, že nakupoval návrhy prádla od menších zdrojů. Poté co byla prodejna natolik známá svým prodejem high-end spodního prádla, nezbývalo než založit vlastní značku. Zanedlouho byla značka Agent Provocateur natolik populární, že mohla otevřít butiky po celém světě. Pro Agent Provocateur jsou typické zdobené saténové korzety, košilky z průhledného tylu, intimní zdobené podvazky, začleňování aktuálních barev a módních textilií do kolekcí spodního prádla. Ve svých buticích panuje temně svůdná atmosféra, která je nedílnou součástí celé prezentace značky. V dnešní době však nevyrábí tato značka pouze spodní prádlo ale i parfémy, módní doplňky, plavky, sluneční brýle a dárky.

 

reklamní kampaně Agent Provocateur

Hlavním konceptem Agent Provocateur jsou provokativní kampaně s hvězdným obsazením, a prádlo, které kráčí po hraně mezi vulgaritou a sexy stylovým designem. Reklamní kampaň pro kolekci spodního prádla podzim/zima 2010 s názve Private Tapes však nebyla obsazena známými osobnostmi, ale zachycovala 18 žen v 18-ti krátkých videích, které svůdně pózovali na kameru v hotelovém apartmánu.

agent p

ukázka z reklamní kampaně Private Tapes

 

Agent Provocateur boutique

Agent Provocateur 001

 

Agent Provocateur parfémy

Agent Provocateur 001

 

sediva-cara

Agent Provocateur prádlo ‘Season of the Witch‘

predel

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál