autor:

Way Perry

kategorie:
Módní pojem
publikováno:
počet komentářů:
0
Way Perry

Way Perry hl

sediva-cara

Way Perry

sediva-cara

Fashion Editor / Stylista

dvojita cara

Severní Londýn jako místo narození a stráveného dětství tak nějak předurčuje k tomu mít styl a vkus. Když přidáte absolventský diplom z nejprestižnější evropské školy módního návrhářství, Central Saint Martins, je o následné (pravděpodobně velmi úspěšné) kariéře v podstatě rozhodnuto.

Začátky kariéry Waye Perryho plynou ve znamení asistování různým londýnským či newyorským módním editorům a najednou tu leží nabídka na pozici v The Face magazínu. A ta se neodmítá, když máte možnost pracovat s nejslavnějšími a nejlepšími návrháři, fotografy, herci či hudebníky, kteří mají jedno společné - milují lehce šokující, nepředvídatelné, neokoukané a za každou cenu chic kousky.

V životopise dále přibývají řádky jako editor módy v Hunger magazínu či magazínu Wonderland nebo tvůrce reklamních kampaní pro Nike, Adidas, Under U, Onitsuka Tiger, Quasimi či Frankie Morello. K tomu pravidelně píšete pro německou a francouzskou edici časopisu GQ a za své klienty považujete např. Daniela Craiga, Michaela Fassbendera, Dizzie Rascal, Jamese Franca nebo kapely Kings of Leon a Muse.

 

worn wiki

sediva-cara

Way Perry: Výběr z relizované práce

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál