autor:

Kate Young

kategorie:
Módní pojem
publikováno:
počet komentářů:
0
Kate Young

Kate Young h

sediva-cara

Kate Young

Stylistka hollywoodských hvězd

dvojita cara


Podle webu The Hollywood Reporter současná nejvlivnější stylistka celebrit - blonďatá a ještě blonďatější Kate Young. Její dosavadní práce je moderní, svěží, unikátní a inspirující. Hvězdnou klientelou, jež se jí svěřuje pravidelně do rukou před každou procházkou po červeném koberci, jsou např. Natalie Portman, Rooney Mara, Alicia Keys, Rachel Weisz nebo Michelle Williams.

V mládí asistovala samotné Anne Wintour, poté Tonne Goodman, následně pracovala i na jiných postech v redakcích Vogue a Teen Vogue (zde např. stylovala úplně první obálku). Aby měla více času na své vlastní projekty, upustila od práce na plný úvazek a pro magazín dále jen přispívala. První klienty získala, jakmile oblékla první herečku pro významnou společenskou událost. Rozjetý kolotoč vyústil v její dnešní zaneprázdněnost a plný diář slavných jmen. Nepreferuje nikoho a spolupráci si v 99% případů pochvaluje. Sama obdivuje Elizabeth Olsen, která prý stylistu absolutně nepotřebuje.  Sama v šatníku sahá nejraději po bílých džínách a říká, že s kvalitními botami a perfektním tričkem prý nelze nikdy šlápnout vedle. Vše zmíněné nakupuje nejraději v milovaném Tokyu.

V mnoha rozhovorech byla tázána, jak vypadá její typický den, odpovídá vždy stejně. A to tak, že žádný typický den nemá. Každý přináší něco nového, nové výzvy a dobrodružství a to je právě to, proč svou práci tolik zbožňuje a vyniká v ní.

Zapamatovatelné módní editorialy tvořila pro Interview magazíne, i-D, Vogue nebo Numero Tokyo. Reklamní kampaně si od ní objednali z Victoria´s Secret, Dior, Guerlain, Carolina Herrera, Hunter, Cover Girl či Dom Perignon.

 

worn wiki

 

sediva-cara

Kate Young - výběr z práce
© Kate Young

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál