autor:

Christopher Niquet

kategorie:
Módní pojem
publikováno:
počet komentářů:
0
Christopher Niquet

Christopher-Niquet h

sediva-cara

Christopher Niquet

sediva-cara

Francouzský módní Stylista / Fashion Editor

dvojita cara

Během studia na pařížské Sorbonně dělil svůj čas, ve Francii narozený stylista a nynější fashion director Christopher Niquet, mezi studium a práci pro magazín Self Service. V roce 1998 slavnou univerzitu absolvuje a úzce spolupracuje se značkou A.P.C. Store. Založí pro ně nahrávací label Section Musicale, pořádá výstavy v Paříži a v Tokyu ve spolupráci s fotografem Pierrem Baillym, pomáhá při realizaci filmu režírovaného Zoe Cassavetes a spolupracuje s kapelami jako Primal Scream, Death in Vegas nebo Richard Hell – ty pro něj dokonce vytvořili celé kolekce oblečení inspirované jejich kulturou, příběhy a stylem života.

Od roku 2004 je fashion directorem pařížského Mixt(e) Magazine a stále přispívá do Another, Dazed & Confused, Numero Tokyo, 10 Men, US Elle nebo Purple Magazine.

Na reklamních kampaních se podílel pro značky Chanel, Fendi, D&G, Hermés, nebo pro Annu Molinari a Zac Posen.

worn wiki


sediva-cara

Christopher Niquet: Výběr z relizované práce

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

  • Way Perry hl

    Way Perry

    Severní Londýn jako místo narození a stráveného dětství tak nějak předurčuje k tomu mít styl a vkus. Když přidáte absolventský diplom z nejprestižnější evropské školy módního návrhářství, Central Saint Martins, je o následné kariéře v podstatě rozhodnuto.