autor:

Adam Gallagher

kategorie:
Módní pojem
publikováno:
počet komentářů:
0
Adam Gallagher

Internetové univerzum skýtá nespočet příležitostí, jak se zviditelnit. Přesto drtivá většina lidí ztroskotá, ať už v důsledku nedostatku trpělivosti, prostředků nebo originality. Mladý Američan Adam Gallagher je však jednou z výjimek potvrzujících pravidlo, že jít si neúprosně za svým cílem a být naplno sám sebou se vyplácí. Před pár lety začínal jako takřka neznámý men’s fashion blogger, nyní jeho fanouškovská základna čítá přes tisíc trvalých odběratelů, kteří jej sledují na Instagramu, Twitteru nebo Facebooku, zároveň je např. tváří aktuální kolekce pánské obuvi Giorgia Brutiniho.

Největší úspěch pak slaví bezesporu jeho GALLA blog, kam pravidelně přispívá svými články, jež jsou bezesporu inspirací nemalému publiku. Právě Adamova tvořivost, vynalézavost i snaha dál překračovat hranice vlastního stylu jsou tím, co denně láká stovky nových fanoušků. Doufejme, že zláká i Vás!

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál