autor:

Emre Guven

kategorie:
Módní pojem
publikováno:
počet komentářů:
0
Emre Guven

Emre Guven - turecký módní fotograf v roce 2006 promoval na Univerzitě Bilkent jako grafický designer, v té době však i fotil a od té doby pracuje jako módní fotograf. Z jeho stylu je patrné vzdělání v grafickém designu a jeho láska k experimentování s osvětlením a retušovaní. O jeho jeho práci projevil zájem Harper's Bazaar a mnoho dalších publikací.

Emre Guven

Emre Guven 001

Emre Guven výběr fotografií z jeho díla:

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Albert Watson main

  Albert Watson

  Módní fotografie má své lídry. Kdo může říct, že nafotil například 200 obálek pro dnes již ikonický časopis Vogue, nebo 40 obálek časopisu Rolling Stone? Původem skotský fotograf Albert Watson se těmito úctyhodnými čísly pochlubit může.

 • Christian Hough hl

  Christian Hough: fotografie

  K práci i k umění třeba přistupovat kriticky, to jistě ví i britský fotograf Christian Hough. A a jak se vyjádřil, práce většinou opravdu není zábava, i když se člověk živí jako módní fotograf.

 • Craig McDean 001 - middle

  Craig McDean

  Craig McDean fotograf a portrétista slavných hereček, zpěvaček a modelek Craig McDean v současnosti žije v NewYorku, Craig McDean však původně pracoval jako automechanik a po studiích začal svou fotografickou kariéru v Londýně jako asistent fotografa.

 • HN fotografie 4

  Helmut Newton

  Helmut Newton, fotograf, který inspiroval několik generací svých následovníků. Módní fotograf, jehož snímky šokovaly, pobuřovaly a staly se kultem právě pro svou přímočarost, a to nejen v zobrazování ženského těla.

 • Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin hl

  Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin

  Holandské duo módních fotografů Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin pracovali vždy jako dvojice a to je pro ně základem jejich práce. Nikdy to nebyla věc, kterou by se tajily.

 • James Mountford: fotografie hl

  James Mountford: fotografie

  Spolupráce s ELLE, Vogue, Dazed & Confused, i-D, Playboy, s módními ikonami současnosti jako Agyness Deyn a Chloë Sevigny a mnoho dalšími nasvědčuje tomu, že máme co do činění se zkušeným fotografem.

 • kirsten hl

  Kirsten Becken: fotografie

  Mladá německá fotografka Kirsten Becken nás svými obrázky nabádá vrátit se do dětství. Její fotografie jsou pohádkové, ženské, romantické a tak trochu zasněné.

 • Mark Rabadán: fotografie hl

  Mark Rabadán: fotografie

  Barcelonu si každý z nás spojuje s něčím jiným. Ať už je to Gaudí, Miró, Orwell a jeho Hold Katalánsku, nebo Vicky a Christina. Z Barcelony pochází i nadějný fotograf Mark Rabadán. Na fotografii přesedlal z designu a zjevně se mu daří.

 • Tayfun Çetinkaya 001 - middle

  Módní fotograf Tayfun Çetinkaya

  Textilní odvětví je jedním z nejdůležitějších průmyslových odvětví v Turecku, a právě tento fakt si sám říká o mladé módní návrháře a fotografy.