autor:

Tony Ward

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Tony Ward

Vybavit si několik světoznámých topmodelek není nic těžkého. Není důležité, zda se o modeling aktivně zajímáte nebo jste jen laik, který občas zahlédne jméno v reklamním spotu nebo printu. Možná se vám i při zaslechnutí slova „modelka“ některá z nich vybaví, ale když uslyšíte slovo model, nejspíš si představíte jen neurčitého manekýna z katalogu, v perfektně padnoucím obleku. Jestli se vám však vybavuje jméno Tony Ward, tak víte, že i pánský modeling má své hvězdy.


Muž ostrých rysů s uhrančivým pohledem, který věkem zraje jako víno. Takový popis na něj určitě sedí, i když dámy by mohly ve výpisu předností pokračovat.

Anthony Borden Ward se narodil v Santa Cruz a převážnou většinu dětství strávil v San Jose. Poté se přestěhoval do Los Angeles, kde si chtěl splnit svůj velký sen a věnovat se modelingu a herectví. Svou kariéru začal v roce 1983, kdy podepsal smlouvu se značkou Calvin Klein. Objevil se v jejich kampani na spodní prádlo a byla to jeho první spolupráce s fotografem Herbem Rittsem. Tato Tonymu přinesla popularitu a slávu. Následovala spolupráce se značkami jako Chanel, Diesel, Fendi, H & M, Hugo Boss nebo Dolce & Gabbana. Díky té se vrátil na výsluní po krátké pauze. Tony už je několikanásobným otcem a modeling si už jen užívá.

 

worn wiki

 

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál