autor:

Skotský model Chris John Millington

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Skotský model Chris John Millington

Chris John Millington je čtyřiadvacetiletý skotský model, jehož kariéra započala díky bujným vousům v jedné londýnské kavárně, kde ho objevil scout. Předtím pracoval v obchodě s mobilními telefony, měl na starosti tým třiceti lidí a dva dny před nascoutováním si podal přihlášku k práci u policie.

Týden po sepsání smlouvy u své modelingové agentury fotil kampaň pro Urban Outfitters, což není úplně špatný začátek. Jeho vousy byly původně jen sázka s kamarádem, se kterým se domluvil, že po čas jeho pobytu v New Yorku, se nebudou holit a pak si poměří výsledek. A právě díky této sázce se nakonec fanoušek Star Treku a Backstreet Boys (!) dostal do světa modelingu, ve kterém se mu velmi daří.

Další mužské modely, které máme rádi, si můžete prohlédnout zde: Tobias Sorensen (TADY), Noah Mills (TADY), Toby Leonard (TADY) nebo Rick Genest (TADY).

 

Chrisův Instagram můžete sledovat TADY

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál