autor:

Polaroidy modelek z jejich prvního castingu pro magazín Vogue

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Polaroidy modelek z jejich prvního castingu pro magazín Vogue

Fotografie vydá za tisíc slov a přesně tím se řídí i castingové Polaroidy, které se na každičkém modelingovém castingu pořizují. Když máte jen jednu, a navíc velmi krátkou, šanci prvního dojmu, je třeba si dát záležet. Což může být těžké, když je vám 16, jste poprvé v New Yorku, nebo dokonce i ve Spojených státech, jdete pozdě, protože jste se ztratili a netušíte, že na každý casting se nosí boty na podpatku.

O svých dojmech a zážitcích svého prvního castingu pro ikonický magazín Vogue se rozpovídaly modelky Adriana Lima, Alana Zimmerman, Karlie Kloss, Missy Ryder, Coco Rocha, Liu Wen, Arlenis Sosa a Caroline Trentini. Přečtěte si, jak a zda se speciálně připravovaly a co si z tohoto dne pamatují.

 

Karlie Kloss

Její první casting na focení do magazínu Vogue proběhl v roce 2008 a než na něj vyrazila, učila se na test z matematiky v hotelu ve čtvrti triBeCa, který zrovna obývala se svojí babičkou. Ve svých džínách Cheap Monday a botách Salvatore Ferragamo ze second handu St. Louis na casting dorazila sice o 15 minut později, ale bylo tam tolik dalších uchazeček, že si jejího pozdního příchodu naštěstí nikdo nevšiml.

 

Arlenis Sosa

Arlenis byla nadšená, že ji na casting vůbec Vogue pozval, ale i přes uvědomování si "vážnosti" situace a potenciálního úspěchu, si oblékla džíny, šedé tílko a Conversky, vlasy sepnula do culíku a bez make-upu vyrazila...

 

Coco Rocha

Kanaďanka Coco vlastnila na obcházení castingů pouze jeden outfit sestávající ze sukně, jednoho páru lodiček a tílka. Ještě tentýž den se do budovy Condé Nast vrátila, protože byla pozvána do druhého kola a měla se setkat s Annou Wintour. Její bookerka z agentury jí mimochodem nařídila, ať si jakkoli kdekoli umyje vlasy a hodně se usmívá.

 

Caroline Trentini

Caroline si dává záležet na chození včas a tak alespoň bez stresu tohoto typu dorazila do budovy s kancelářemi Vogue, jež ji zas a znovu nepřestává ohromovat. I na tak důležitý casting si vzala na krk ozdobu svého přítele, nyní manžela, aby jí přinesl štěstí. A evidentně zafungoval... :)

 

Liu Wen

Liu Wen byla v době svého prvního castingu pro Vogue naprostý nováček nejen v módním průmyslu, ale i ve Spojených státech a tak byla její angličtina na velmi nízké úrovni. Rozhodla se ale vše dohnat na své osobnosti a aniž by věděla, že se na castingy vždy nosí boty na podpatku ale spoň v kabelce, přišla v teniskách, džínech a tričku :)

 

Adriana Lima

Adriana byla před svých prvním castingem pro Vogue tak nervózní, že prý vůbec nespala... (Pokud vypadá takhle po nula hodinách spánku, pravděodobně to až tak nevadí...)

 

Missy Ryder

Missy používá jako přípravu před důležitými schůzkami určitou formu vnitřního dialogu, který vede sama se sebou, což si skrze mnoho let v módním průmyslu ověřila, že pomáhá mnohem více než se jakkoli snažit na poslední chvíli přizpůsobit svůj vzhled nebo outfit.

 

Alana Zimmerman

Alana byla velmi nervózní před vstupem na tak ikonickou půdu a protože byla svou agenturou instruována, že jejich dívky nosí vždy bez výjimek na castingy černé balerínky, černé skinny džíny a černé tílko, poznala okamžitě, že další dívka na castingu, Suvi Koponen, je z té samé agentury a tak začalo jejich dlouholeté přátelství trvající dodnes.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál