autor:

Nejzajímavější české modelky: Zuzana Stráská

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Nejzajímavější české modelky: Zuzana Stráská

Zuzana Stráská je česká modelka, kterou, pokud se alespoň trochu orientujete v modelingu a módním byznysu, pravděpodobně znáte.

A právě tahle krásná blonďatá zcestovalá víla si v přestávkách mezi focením našla čas na to, aby vám na sebe něco prozradila a dala najevo, že mýty o modelkách, které jsou jen krásnými věšáky na šaty, jsou opravdu velmi daleko od pravdy.

Zuzanin Instagram můžete sledovat TADY

 

 

"Své začátky jsem vyprávěla již několikrát, ale... vylovili mě ve zlínském bazénu a zeptali se mě, zda bych chtěla dělat modelku. Řekla jsem ne, protože jsem neměla ráda nic holčičího - barbíny, modelky, missky atd. Prostě typickej tomboy.

Pak mě ale přemluvili na soutěž Elite Model Look a od té doby jsem procestovala všechny dostupné kontinenty... Paradoxně poslední dobou získávam nabídky do více exotických nebo výjimečných zemí (např. Chile, Dubai, Maroko, Kapské Město, Kapverdy).

Miluji cestovat. Díky modelingu se nebojím sbalit věci a odcestovat klidně na druhou stranu zeměkoule. Navíc jsem vždy tíhla k surfařskému stylu života a chtěla poznat tento svět víc a tak jsem odcestovala do Austrálie, kde jsem nastoupila do anglické školy a složila TOEFL certifikát, abych měla vedle užívání si i nějaký karierní cíl."

 

Zuzana 1

 

"Austrálii a studijní pobyt mohu jen doporučit! O zemích bych mohla povídat hodiny, poslední  zemí či konkretně městem, které jsem navštívila, bylo Kapské Město. Je to snová a diametrálně odlišná krajina (tuleni v přístavu, tučňáci na pláži, zebry či pštrosi bežící přes cestu a neskutečně krásné pláže...)

Ale samozřejmě je tu i New York. Pro mnoho lidí sen - a on opravdu snový je. Cítíte se jako ve filmu... Možná až moc. Třeba jako já, když jsem tam s přestávkami žila (naposledy v roce 2013 půl roku)."


 

"Modeling je skvělá příležitost, jak procestovat svět, dospět rychleji než vaši vrstevníci a vydělat peníze. Také vám ale mnohé vezme. Jak se říká: "Něco obětovat musíš". Nicméně jsem vždy chtěla stát nohama na zemi nebo jinak řečeno alespoň jednou nohou v realitě a dělala něco při profesi, která vím, že není na celý život.

Proto jsem vystudovala vysokou školu a teď se pracovně soustředím spíše na Evropu a vedle toho chci dělat v módním byznysu z trochu jiné strany než kterou znám. Abych si vyzkoušela, co to obnaší a naučila se pracovat s lidmi při tvorbě, marketingu, obchodu a produkci. Proto jsem začala spolupracovat se slovenským magazínem Top Fashion."

 

 

"Módu miluji a profesně se jí budu určitě držet i nadále... Oblečením přímo žiju - vím je to až nemoc, ale když jste v tom denodenně, pohltí vás to. A od svých patnácti let si troufám říct, že už jsem leccos odkoukala, zažila a zkusila.

Nezapomenu na pozorovaní tvorby Tomase Maiera, kreativního ředitele značky Bottega Veneta, když přímo na mě vytvářel looky pro jeho budoucí přehlidku.

Nebo když mě ještě sám Alexander McQueen místo castingu rovnou nafitoval look na jeho show. V Dolce & Gabbana jsem byla taky jako na trní, přece jen to byl můj největší modelingový úspěch."

 

Zuzana 2

 

"Co se týče sportu, miluju sporty všeho druhu od wakeboardingu přes paddleboarding a teď se chystám zkusit kitesurf. A ty zimní - zítra zrovna mířím na hory. Už od devíti let brousím sjezdovky i prašan na snowboardu, o přesunutí se zpět na dvě prkýnka čili lyže přemýšlím, ale pohodlí na snb se vzdát nechci.

Jinak ráda běhám nebo cvičím jógu a když už zavítám do posilovny jsem na TRX a zakončím to lekcí Bodybalance.

Jsem zastáncem zdravého životniho stylu a nedržím diety, ale asi mám to štěstí, že miluju všechny druhy zeleniny, ovoce, obilovin jako bulgur, quinou či pohanku. Masu a Mc Donald´s neholduji, ale čokoláda a popcorn, to je moje!" ♥

 

Zuzanin Instagram můžete sledovat TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál