autor:

Nejzajímavější české a slovenské modelky: Sylvie Jelínková

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Nejzajímavější české a slovenské modelky: Sylvie Jelínková

Sylvie Jelínková: "Bylo mi čerstvě třináct let a s kamarádkou jsme se procházely po ulici Na Příkopech v Praze. Najednou nám do cesty vběhl vysoký chlapík, jestli bych nechtěla dělat modelku, že je booker z jedné modelingové agentury. Dal mi svou vizitku a vyfotil pár fotek."


 

 

"Pak už to vlastně šlo všechno rychle. Hned jak jsme podepsali smlouvu, chtěli abych odcestovala na dva měsíce do Singapuru a pak přišla nabídka na práci v Paříži na týdnech módy."

 

 

"S touto agenturou jsem vydržela dlouhé tři roky, ale po neshodách už jsem s nimi nadále nespolupracovala a nyní jsem u Czechoslovak Models. Vlastně teprve od listopadu loňského roku a hned letos v lednu jsem odcestovala do Londýna. Jelikož studuji, je to velmi těžké skloubit s cestováním."


 

"V České Republice se sice mnoho módních akcí nekoná, ale na MBPFW (Mercedes-Benz Prague Fashion Week(end)) se objevuji pravidelně od roku 2013."

 

 

"V oblékání dám raději přednost šatům pred riflemi, košili pred trikem, pohodlným botám před podpatky. Miluji cestování, módu, sport a nesmím opomenout svého přítele :) "

 

 

"Chodím ráda běhat a občas zaskočím do fitka - když mě chytne chvilkový pocit "nutnosti vypracovaného těla". Od 4 let jsem dělala sportovní gymnastiku, která mě nadevše bavila, ale kvůli problémům se zády jsem musela ve 12 letech přestat."

Její Instagram můžete sledovat ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál