autor:

Nejzajímavější české a slovenské modelky: Anna Bělohradská

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Nejzajímavější české a slovenské modelky: Anna Bělohradská

Anna Bělohradská je další česká kráska, kterou bychom vám rádi představili a to nejen prostřednictvím fotografií, ale i malé zpovědi, kterou pro nás připravila. Jak s modelingem začínala, kolik agentur o ni mělo zájem a proč ji od mala procházení po molu lákalo? Čtěte dále ♥

V předchozích dílech se objevily např. Zuzana Stráská, Alexandra Kvačkaj nebo Sylvie Jelínková

 

 

"Svět módy a modelingu jsem začala vnímat už  jako malá holka a to díky své matce, která se modelingu v té době ještě věnovala. Chodila jsem s ní na přehlídky a vzpomínám si, jak moc se mi ten svět už tenkrát líbil. Doufala jsem, že někdy půjdu po mole stejně jako ona ... a to se mi také splnilo."                           

 

 

"Doma se mi začaly hromadit vizitky od různých pražských modelingových agentur. Například Pure Models mne nascoutovali v kině, Unique pak před školou, Bohemia na hlavním nádraží a konecčně PH Models, pro které jsem se nakonec rozhodla, v obchodním centru Palladium. To bylo vloni na podzim"

 

 

"Od té doby jsem stihla zatím jen jednu přehlídku, nafotila jsem jarní kolekci pro butik Tatiana, měla jsem několik fototestů a před Vánocemi jsem byla fotit ve Vídni, což byl krásný výlet. Doufám, že budu cestovat a fotit jak nejvíce to jen půjde."

 

 

"Miluji cestování, poznávání nových kultur, módu, hudbu, sport, ráda fotím a také jsem se v poslední době nadchla pro vzdělávání způsobem samostudia. Vždy je dobré vědět něco víc než průměrný člověk, ne? :) "

 

 

"Co se mého stylu týče, většinou skloubím to, co se nosí, se svým vlastním stylem. Inspiruji se magazíny jako je ELLE, Vogue nebo Harper´s Bazaar. Dále nacházím inspiraci na Tumblru, Pinterestu a občas i na Instagramu nebo Facebooku.                             

"V mém šatníku nesmí chybět sukně, černé roztrhané džíny, dlouhý černý kabát, kožená bunda a kožené legíny. Černá je moje oblíbená barva, nejen proto, že je slušivá, ale také elegantní a hodí se ke všemu. Proto většinu mého šatníku tvoří právě černé oblečení."

 

 

"Jinak se snažím udržovat si postavu tím, že chodím do fitka, kde cvičím hlavně na bosu, ale převážně běháním. Ohledně jídla se také docela hlídám. Nejím mouku, cukr a mléko. No dobre... spíš se snažím (směje se)" ♥

 

Její Instagram můžete sledovat TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál