autor:

Nejzajímavější české a slovenské modelky: Alexandra Kvačkaj

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Nejzajímavější české a slovenské modelky: Alexandra Kvačkaj

"Jmenuji se Alexandra Kvačkaj, pocházím ze Slovenska a mé momentální zájmy se skládají především ze školy a modelingu. Modelingu jsem se pasivně začala věnovat, když mi bylo 14 let, když mě oslovili z různých agentur a já jsem dostala možnost blíže nahlédnout, jak to v tomto světě vypadá.

Už jsou to pomalu 4 roky, co se v této branži pohybuji, ale aktivněji se modelingu věnuji teprve od minulého roku, kdy jsem u modelingové agenturoy Exit Model Management."

 

 

"Zatím jsem neměla možnost za modelingovou prací cestovat (ale díky rodičům ano, za což jim děkuji), protože je pro mě relativně těžké zkombinovat modeling a školu. Chodím na bilingvní gymnázium a jsem maturantka tento i příští rok, což hovoří za vše :)

Zatím jsem měla možnost díky modelingu poznat mnoho lidí, ať už skvělých fotografů nebo modelek či modelů. Vždy, když mám focení, dozvím se kopu nových věcí, protože každý je jiný a mě vždycky všechno zajímá."

 

 

"Kromě školy a modelingu se aktivně věnuji sportu. Můj týden vypadá asi takto - 3x do týdne pracuji na svalstvu, vedle toho chodím běhat a už pár měsíců se věnuji boxu. Vždycky jsem se snažila udržovat si pevné tělo a cvičím už opravdu dlouho. Nyní se ale zaměřuji především na to, aby tělo vypadalo esteticky co nejlépe."

 

 

"Co se týče stravy, snažím se jíst zdravě, ale občas to nezvládnu a přihodí se i taková věc jako Mekáč (ale kdo Mekáč nemiluje, že? :) Haha. Ale miluji ovoce a zeleninu a snažím se omezovat sacharidy, plus nekonzumuji mléko."

 

 

"Mezi mé zájmy patří jednoznačně umění. Odmalička zpívám, hraji na klavír a kytaru - nikdy mě do toho rodiče nenutili, vždycky jsem chtěla sama. Také ráda maluji, kreslím a v galeriích bych vydržela klidně celé dny....

Taková menší zajímavost o mě možná je, že mé oblíbené umělecké směry jsou impresionismus a surrealismus, možná i proto, že už od malička je mému srdci velmi blízká Paříž, kde je v muzeích umístěna většina takové tvorby."


 

"Mám 3 oblíbené knihy a to Lolitu od Nabokova, Cestu do středu země od Julese Vernea a Malého prince od Exupéryho. Ráda se vzdělávám i jinak než ve škole :)"

 

 

"Do budoucna mám velké sny, které chci určitě naplnit, ať už modeling nebo jiná práce ve fashion světě. Móda mě baví a chci se jí jednoznačně věnovat ♥"

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE a blog ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál