autor:

Která jména a značky nejvíce zatřásly světem módy a modelingu v roce 2014?

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Která jména a značky nejvíce zatřásly světem módy a modelingu v roce 2014?

Svět modelingu je možná marnivý, nedůležitý a povrchní, ale proč tedy neustále láká tolik pozornosti médií i obyčejných lidí a fanoušci těch nejznámějších modelek se počítají doslova na miliony...? Některá jména rozvířila vody už tak neklidného průmyslu více než jiná a některá z nich najdete v následujiících řádcích společně s představením těch nejdůležitějších událostí.

 

1. Kendall Jenner

Jméno devatenáctileté Kendall Jenner, nevlastní sestry Kim Kardashian s více než 15 miliony fanoušků na Instagramu, se v médiích tento rok objevovalo velmi často, v posledních týdnech za to rozhodně mohla skutečnost, že se stala tváří Estée Lauder (celý článek najdete TADY) a také, že jí trans-gender modelka Arisce Wenzer napsala otevřený dopis, ve kterém ji obviňuje ze zneužívání své slávy a moci (celý článek najdete TADY).

 

 

2. Cara Delevingne

Britská modelka, o jejímž výdělku 6500 liber denně jste si mohli přečíst TADY se mimo jiné v roce 2014 stala tváří kampaně Chanel (TADY) a společně se zpěvákem a producentem Pharrellem Williamsem hlavní protagonistkou filmu Reincarnation z produkce Karla Lagerfelda (TADY), je tváří Topshopu (TADY), DKNY (TADY) a také značky John Hardy (TADY).

 

 

3. Alexander Wang

Americký návrhář má za sebou perný, ale také velmi úspěšný rok: Navrhl kolekci pro švédský řetězec H&M (TADY a TADY), v podzimní kampani poslal své modelky do vězení (TADY) i na toalety (TADY) a také oznámil svou první denimovou kolekci (TADY), jejíž lookbook s modelkou Annou Ewers si můžete prohlédnout TADY.

 

 

 

 

4. Marc Jacobs

Marc Jacobs se rozhodl pro veřejný casting (#castmemarc) na svou kampaň pomocí Instagramu, a to již dvakrát (TADY a TADY), do kampaně jaro/léto 2014 obsadil kontoverzní Miley Cyrus (TADY) a skvělý pánský lookbook představil TADY.

 

 

 

5. Gigi Hadid

Izraelsko-americká modelka Gigi Hadid se objevila v kalendáři Pirelli (TADY) a v módní kampani Sisley (TADY) a včera bylo oznámeno její zahrnutí do rodiny Victoria´s Secret.

 

 

6. Victoria´s Secret

O letošní londýnské přehlídce si přečtěte TADY, zhlédnout ji můžete TADY, jak probíhal casting na takovou show se podívejte TADY, o 8 nových jménech modelek Victoria´s Secret Fashion Show si přečtěte TADY a "Very Sexy Scandalous" video si pusťte TADY.

 

 

7. Lanvin

Značka Lanvin představila originální módní kampaň (TADY), do které kreativní ředitel Alber Elbaz obsadil britskou modelku Eddie Campbell a také téměř celou její rodinu. Odvážný krok, který se ale rozhodně vyplatil.

8. Dolce&Gabanna

Kromě zaměstnávání soudů kvůli daňovým únikům vznikají z produkce italské značky Dolce&Gabanna skvělá videa, kde vás např. modelové nadýchaní Heliem zvou na rande (TADY), naučí italskou gestikulaci (TADY) nebo se vás modelky pokusí svést pomocí jediného slova (TADY) nebo zavedou do zákulisí natáčení kampaně (TADY).

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál