autor:

Francouzsko-španělský model Jimmy Launay

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Francouzsko-španělský model Jimmy Launay

Jedenadvacetiletý model Jimmy Launay je napůl Francouz a napůl Španěl žijící momentálně mezi Paříží, Londýnem a Spojenými státy. Jelikož podle něho Francie stále neuznává modely s vousy a tetováním, vydal se těsně po vystudování Marketingu za svým kamarádem do Londýna, který ho na několik dní pozval na návštěvu. A Jimmy si koupil jen jednosměrnou letenku...

S myšlenkou začít budovat kariéru v modelingu si pohrával a Londýn mu přišel jako mnohem lepší možnost než např. zmiňovaná Paříž. O tři dny později podepisoval v agentuře AMCK Models London smlouvu.

Je závislý na červených Marlborkách, whiskey a kávě a svůj divoký život modela, který alespoň pro něho ještě nepřinesl žádná negativa, si řádně užívá :)

Další mužské modely, které jsme vám již představili, si můžete prohlédnout: Levi Stocke (TADY), Luke Ditella (TADY), Billy Huxley (TADY), Joel Alexander (TADY), Nicolas Simoes (TADY), Chris John Millington (TADY), Tobias Sorensen (TADY), Noah Mills (TADY), Toby Leonard (TADY).

 

Jimmyho Instagram můžete sledovat ZDE

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál