autor:

Cara Delevingne

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Cara Delevingne

 

 

Britská modelka

 

narozena:  12.srpna 1992

 

Divoška, dračice, rebelka, asi tak vše, jen ne ta klasická, nenápadná, zakřiknutá holčička- modelka, aneb kdo ji nezná, musí poznat! Svým nespoutaným charisma, které ještě často podtrhává svými osobitými grimasami, si Cara de fakto podmanila celý svět, minimálně tedy alespoň na jeden rok, když nyní v listopadu byla jmenována Modelkou roku na britských Fashion Awards.

Vstoupila tak do síně slávy módního světa, a není divu, její kariéra šla a jde od úspěchu k úspěchu. Cenu Model Award, jak konstatoval BFA, získala za svůj příspěvek k mezinárodní módní scéně v uplynulém roce. „Cařin jedinečný smysl pro styl a instinkt před fotoaparátem jí učinil jedním z nejvýznamnějších jmen v oblasti módy…“ Ne bezdůvodně je přezdívána jako „star face“ podzim/zima 2013.

Cara Delevingne, velký objev britského modelingu, se narodila 12.srpna 1992, a se svými 176,5 cm, blond vlasy a zelenýma očima se tato lvice poprvé objevila jako tvář Burberry pro jaro/léto roku 2010. Hned na to se nedostala do spárů nikomu jinému než Mariu Testinovi. Dále pak následovali přehlídky například pro Oscara de la Rentu, Fendi a Stellu McCartney. V tomto roce jich údajně odchodila působivých 31. A to není vše, už se také stihla stát tváří značky Chanel. Předminulý měsíc šla přehlídku z andělské edice spodního prádla na Victoria´s Secret show. A ani High Street móda ji není cizí, reklamní kampaně pro Zaru nebo H&M jsou tím důkazem.

Ale ani v poslední době nepřestává pracovat, najdete ji na listopadové obálce časopisu iD, kde pózuje s tarantulí přebíhající po tváři. Pole působnosti této 20-ti leté krásky ale očividně nezůstává pouze ve světě módy, můžeme se na ni těšit v menší roli v novém provedení Tolstého Anny Kareniny. Avšak zatímco Cara získává skvělé jméno ve světě, začínají se rovněž objevovat názory typu, že vlastně vůbec není skvělá sama o sobě, že jen háže podivné výrazy a nestará se vůbec o to, aby vypadala pěkně. A není i tato rádoby záporná kritika vlastně přínosná k její originální image v Delivingnovském stylu?

 

Cara Delevingne fotografie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál