autor:

Britský model Billy Huxley

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Britský model Billy Huxley

Billy Huxley je úspěšný čtyřiadvacetiletý britský model s vizáží skandinávského Vikinga, tělem potetovaným od hlavy k patě, který miluje své vínové Martensky.

Nebýt jeho sestřenice Hannah, která je make-up artistkou, nikdy by neopustil stavební firmu svého otce a nikdy by asi neměl 115 tisíc fanoušků na Instagramu, kteří hltají každý jeho krok a hádají, jaké tetování a kde bude následovat. Své první, "Huxley", si nechal udělat v patnácti letech a má ho na zádech. Od té doby jich nespočet přibylo a rozhodně ještě není konec.

Zajímavá je Billyho filosofie ohledně zdraví a péče o sebe. Říká totiž, že čím lépe jí a čím více cvičí, tím více alkoholu si pak může v pátek (a sobotu, a neděli, a pondělí...atd.) dovolit vypít ;)

Další mužské modely, které jsme vám již představili, si můžete prohlédnout TADY: Nicolas Simoes (TADY), Chris John Millington (TADY), Tobias Sorensen (TADY), Noah Mills (TADY), Toby Leonard (TADY).

 

Billyho Instagram můžete sledovat ZDE

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál