autor:

Americký model Joel Alexander

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Americký model Joel Alexander

Joel Alexander je pětadvacetiletý americký model z Nashvillu, který si pro sebe vysnil kariéru v hudebním průmyslu a s jeho kytarou, kterou nazývá svou přítelkyní, se mu to i dařilo. Jednoho dne mu však jeho kadeřnice řekla, že by měl zkusit modeling a tak se šel ukázat do nejbližší agentury a tam mu bylo řečeno, že si má nechat narůst vousy a přijít se poté znovu ukázat.

Joel přišel, agentuře se líbil, podepsali s ním smlouvu a tak je nyní reprezentován IMG Models New York, cestuje po světě, fotí pro GQ a mnoho dalších věcí, které by nebýt vousů, pravděpodobně neměl šanci zažít.

Další mužské modely, které jsme vám již představili, si můžete prohlédnout: Luke Ditella (TADY), Billy Huxley (TADY), Nicolas Simoes (TADY), Chris John Millington (TADY), Tobias Sorensen (TADY), Noah Mills (TADY), Toby Leonard (TADY).

 

Joelův Instagram můžete sledovat TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál