autor:

Agentura IMG Models nové tváře scoutuje zejména skrze Instagram: #We Love Your Genes

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Agentura IMG Models nové tváře scoutuje zejména skrze Instagram: #We Love Your Genes

Dny, kdy byly budoucí supermodelky objeveny například na letišti (Kate Moss) nebo při obědě v Mc Donald´s (Gisele Bündchen) jsou alespoň pro modelingovou agenturu IMG Models minulostí. Rozhodla se totiž založit instagramový účet s názvem "We Love Your Genes", kam samy aspirující modelky pošlou otegovanou fotografii ze svého smartphonu a stačí čekat, zda budou zrovna ony vybrány jako nové tváře.

Modelingoví scouti, kteří několikrát týdně nasedali do letadel a doufali, že budou ve správnou dobu na správném místě, teď mají svoji práci v určitém pohledu zjednodušenou. Stačí trpělivě prohlížet tisíce snímků a hledat dívku, ze které spadne brada nejen designérům a fotografům.

Dívky tedy nemusejí utrácet peníze za fotografie do svého booku a scouti navíc prostřednictvím jejich osobního Instagramu mohou rovnou nahlédnout i do dalších koutů života, jež by jim jinak zůstaly skryté a poznat tak alespoň trochu jejich osobnost.

Agentura IMG Models za 4 týdny trvání tohoto digitálního castingu zapsala  12 nových tváří a s 16 300 followerů jich bude rozhodně přibývat :) V následující fotogalerii si můžete některé z nových tváří prohlédnout.

 

Lola Van De Vondervoort

 

Isabell Klem

 

Sofia Rivolta

 

Diana Titova

 

Gizele Oliveira

 

Ellie Watkinson

Gabi Konopko

 

Ashlynn White

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál