autor:

Elite Model

kategorie:
Modeling
publikováno:
počet komentářů:
0
Elite Model

Elite Model Management (též Elite) je modelingová agentura, kterou v roce 1972 v Paříži založili John Casablancas a Alain Kittler. V současné době patří pod Elite Model Management více než 800 modelek z celého světa. Agentura pořádá každý rok soutěž Elite Model Look, v jejímž rámci hled nové tváře a které se účastní více než 350 000 soutěžících z 55 zemí.

 

elite model 001

 

Mezi modelky Elite patří Tyra Banks, Gisele Bundchen, Huggy Ragnarsson, Elle Macpherson, Adriana Lima, Naomi Campbell, Karen Elson, Carol Alt, Liya Kibede, Cindy Crawford, Heidi Klum, Paulina Porizkova, Alessandra Ambrosio, Coco Rocha, Stephanie Seymour, Nadja Auermann a Louise Cliffe. Klientela skupiny Elite Model Management sestává z předních módních salónů a dalších význačných zákazníků, jako je například Chanel, Dior, Yves Saint Laurent, Louis Vuitton, 
Prada, Versace a L’Oréal.

 

elite model 001

 

Elite je hnací silou v profesi a jméno agentury symbolizuje prestiž a profesionalitu. S Elite se spojuje i široká škála licenčních produktů, kterými Elite oslovuje hlavně mladé zákazníky, jimž imponuje styl a móda.

elite model 001

Elite sídlí v Paříži, ale má mnoho poboček po celém světě. Jediným obydleným kontinentem bez pobočky Elite Model Management, je Austrálie; australským ekvivalentem Elite Model Management je Chic Management.

 

Historie agentury

1972 Elite otevírá svou první pobočku v Paříži. 
 1977 je otevřena pobočka v New Yorku a tím vzniká mezinárodní sít agentury. O tři roky později už je newyorská pobočka jedničkou mezi modelingovými agenturami. 1983 první ročník soutěže Elite Model Look se pořádá ve více než 55 zemích. 1986 mezinárodní síť agentur se dále rozšiřuje. Zisk agentury se zdvojnásobuje. 1987 Elite přichází se “Star Model System”.
1998 Elite uvádí škálu licenčních produktů a vytváří prodejní strategii a koncept „Elite Attitude“. 

2002 Elite otevírá další pobočky. 2003 Elite útočí na asijský trh a při této příležitosti pořádá finále Elite Model Look v Singapuru. V letech 2004 a 2005 se finále koná v Šanghaji.

 

Elite Model Look

Elite Model Look 


Nejprestižnější modelingová soutěž na světě a jedinečná příležitost pro dívky, které se chtějí stát top modelkami. Vítězkami této soutěže byly v minulosti např. Heidi Klum, Giselle Bundchen, Isabeli Fontana, Lina Evangelista a další.

Elite model look 001

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál