autor:

Victoria Beckham

kategorie:
Fashion designer
publikováno:
počet komentářů:
0
Victoria Beckham

Victoria h

sediva-cara

Britská módní návrhářka

sediva-cara

Victoria Beckham nezahálí. Kromě plození dětí, starání se o svou ultraštíhlou figuru a nacvičování si "poker face" v zrcadle, se stíhá věnovat i své kariéře, ve které dosáhla nečekaného úspěchu. Kdo by v 90. letech při pohledu na její kosmický zjev řekl, že se z "Posh Spice" stane uznávaná módní ikona. Ale i nemožné se pravdou stalo a z děvčátka, které kdysi nevyšlo do ulic bez koženkové minisukně v pastelových barvách, se vyformovala návrhářka s vkusným a jedinečným stylem.

 

Untitled-2

 

Ve Victorii propukla láska k luxusu, módě a lidskému tělu v roce 2000, kdy na molo vstoupila jako modelka. Následující dekáda pro ni byla zlomovou. Stává se britskou ambasadorkou značky Dolce & Gabbana a začíná navrhovat džínovou kolekci v limitované edici VB Rocks. V roce 2006 se její módním patronem stává Roberto Cavalli, jehož šaty předvádí nejen na molu, ale i na nejprestižnějších událostech společenského života. Rovněž se stává módní editorkou magazínu Harper 's Bazaar a módní mentorkou Katie Holmes. Tato vysněná cesta ji celou dobu vedla ke splnění velké vize, která na sebe nenechala dlouho čekat. O dva roky později už zazářila na NY Fashionweeku se svou první vlastní kolekcí šatů, jejíž úspěch byl vskutku překvapující. Jednoduchost a ženskou eleganci ukázala v sexy a "chic" verzi a této uhlazené estetice sobě vlastní se nevzdaluje ani v dalších kolekcích.

 

vvvv1

Victoria Beckham S/S 2013


S Victorií Beckham vstupuje do módy i vizuál neúprosné a sebevědomé ženy. Každý kus šatstva důsledně sleduje linii těla, každá ženská křivka (i když občas kostnatá) musí, co nejvíce vyniknout. Možná se nevyhneme dojmu, že k této pragmatické eleganci již třeba jen rákosku do ruky, ulízat si vlasy a vykouzlit nejledovější pohled. Ten je zásadou celého image. K "Victoria Beckham style" se úsměv zásadně nehodí!

Nekonečnou inspirací je pro Victorii spojení módy 40. a 50. let, britského návrháře Antonia Berardi a její vlastní rodiny. Transformace, kterou prošla od své pěvecké kariéry, až po současnost je obdivuhodná. Přestože se její úsměv vytratil (asi dobře ví, že při mračení se použije téměř o 2/3 svalů více než při úsměvu…), objevila pole působnosti, ve kterém sklízí opravdu globální úspěch. Momentálně navrhuje kromě šatstva i kabelky, boty, sluneční brýle, prostě vše, co žena k dokonalé vizáži potřebuje.

 

vvvv2

Victoria by Victoria Beckham S/S 2013


Kromě základní linie Victoria Beckham jsou součástí sortimentu značky barevnější a mladistvější řada Victoria by Victoria Beckham i kolekce džínů a volnočasových oděvů s názvem Denim.

sediva-cara

Victoria Beckham - S/S 2013

ram-horni

 

worn wiki

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál