autor:

Video The Slap: Vtipný experiment, ve kterém si dá 20 párů na požádání facku

kategorie:
Editors' View
publikováno:
počet komentářů:
0
Video The Slap: Vtipný experiment, ve kterém si dá 20 párů na požádání facku

Pamatujete si TOHLE video s názvem "First Kiss", které se během pouhých několika hodin stalo neuvěřitelně virálním? Od té doby vzniklo mnoho parodií, lepších i horších, ale jedna nás svým humorem a vtipem zaujala - The Slap.

Losangeleský režisér Max Landis pojal svůj netradiční sociální experiment trochu jinak. Nashromáždil 40 svých přátel, známých a pár náhodných lidí, které zpároval a požádal je, aby si dali facku. Nikdo nebyl nucen, všichni věděli o co půjde i že budou celou dobu natáčeni a každý byl udeřen pouze tak silně, jak se se svým kolegou předem domluvil.

První chvíle jsou plné představování, úsměvů, podávání rukou a domlouvání se, jak vlastně danou situaci zvládnout a správně provést. V polovině videa se už protagonisté dostávají do správné fackovací nálady a následné reakce poté, co někomu možná poprvé v životě dali facku, jsou k nezaplacení.

Omlouvají se, smějí, opakují to, ptají se, zda to bylo moc/málo, některé to začne tak bavit, že si to chtějí zopakovat, další si okamžitě po facce dají pusu :)

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál