autor:

TREATS! Magazine

kategorie:
Sex&Love
publikováno:
počet komentářů:
1
TREATS! Magazine

 

Já osobně jsem si ho přejmenovala na "Tits! magazine", každopádně to je jen pohled ženy, která o poprsí nic neví… ale ne, vtipy stranou. Každopádně kůzlátka - nekůzlátka, kvalitně zpracovaný časopis by měl mít možnost ocenit každý. Treats! vychází čtvrtletně a tisknou ho ve velkém formátu. Podle tvůrců se má jednat o komplexní multimediální zážitek, který zahrnuje webovou stránku, blog, sociální sítě, aplikace pro mobilní telefony, fotky ze zákulisí, videa z focení, rozhovory a nabízí čtenářům možnost nejen bezvládně přihlížet, ale i interaktivně se zapojit.

Časopis zaměřený na muže si však najde určitě své publikum i mezi ženami. Každý z nás se rád podívá na krásné modelky, fotky od skvělých fotografů, luxusní oblečení a design, umění a to vše krásně zabalené. A možná si taky něco přečte, neboť časopisy jsou i na čtení. Občas.

 

 

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist