autor:

Nejvíc sexy vlastnost? Peníze.

kategorie:
Sex&Love
publikováno:
počet komentářů:
11
Nejvíc sexy vlastnost? Peníze.

 Zamýšleli jste se někdy nad vlastnostmi, kterými by měl disponovat dokonalý partner? Spolehlivý, milující, zodpovědný, dobře vypadající, se vztahem k dětem, z fungující rodiny, gentleman/dáma. Těch vlastností, které definují ideálního partnera je asi mnoho, většina se zaměřuje na duševní a citové hodnoty jedince. Bohužel pravda je asi někde úplně jinde. Naše vysoké očekávání na křišťálově čistou morálku velmi rychle splasknou, jakmile se začne jednat o peníze.

Máte pocit, že je to povrchní? Přece peníze nejsou smyslem života, ale pouze prostředkem jak si ho užít. Vše svatá pravda, ale tržní hospodářství se postaralo o to, že si bez valuty ani neškrtneme. A na to, abychom našli spojitost mezi sexem a penězi netřeba být doktor filozofie. Avšak Red light district není jediné místo kde jí dostaneme tím více, čím více zaplatíme. Peníze mají účinek i na většinu běžných partnerských vztahů. Ad absurdum, to co nám nabízejí peníze občas nevyváží ani láska, nebo jiné vysoké city a hodnoty. Peníze nám dávají moc a prestiž a ta je více než důležitá, pokud chceme přežít v džungli, která nás venku čeká. Nejen přežít, ale vyjít jako vítěz. Množství studií ukazuje, že jedna z nejdůležitějších "vlastností", kterými by měla disponovat žena je atraktivita a na druhé straně muž by měl mít tučné konto. Stereotyp? Je to možné, každopádně vyložit si to můžeme i vědečtějším způsobem - peníze mohou ve vztahu k mužům indikovat, že je schopný živitel, prostě samec jak má být. S evolucí člověk nevydrbe. A nač atraktivní ženu? Přece aby mu ji zbytek stáda záviděl.

 

 

Peníze mohou ve vztahu k mužům indikovat,
že je schopný živitel, prostě samec jak má být.
S evolucí člověk nevydrbe. A nač atraktivní ženu?
Přece aby mu ji zbytek stáda záviděl.

 

 Peníze nám však nabízejí i různé jiné benefity - například svobodu. A tím nemyslím jen to pokud spácháme hrdelní zločin, tak nás nejlepší právník v celé naší, ale i sousední galaxii z toho vyseká ... Je neuvěřitelné, jak se člověku lépe žije, když nemusí každý měsíc přemýšlet nad tím, jak zaplatit účty a žít doslova z ruky do huby. Podle mě by množství z nich oželeli i ten sex. Dokonce - podle amerických vědců - jsou bohaté ženy šťastnější a mají lepší sexuální život, protože si mohou dovolit cestovat do exotických destinací (tipuji to na rovníkovou Afriku) a celkově jsou spokojenější. Pohádka.


Kvalita života se dá změřit různě, ale množství finančních prostředků a vzrušující sexuální život budou asi patřit k těm top činitelům, které vám ho zaručeně vylepší. A velké procento nejen mužů ale i žen ví, že čím více peněz, tím kvalitnější sex. A pokud ne kvalitnější, tak alespoň dostupnější. Každopádně si může člověk více vybírat, nebo se mu vybraní jedinci předhazují spoře oděni do postele sami. Není přece nad hodnotnější smysl života jako zvyšovat demografickou křivku s nějakým zazobaný playboyem, nebo podnikavou dominou. A jak se vyjádřil jeden nejmenovaný, opravdu bohatý a ne úplně hloupý člověk: "Peníze jsou moc. Moc je afrodiziakum. Peníze mě neudělali šťastným, ale každopádně zlepšily můj sexuální život."

Ale pokud žádné peníze nemáte, nebojte se, nic hrozného se neděje. Být bohatým člověkem není přece žádná slast, každý vám závidí, každý od vás něco chce, věřit nemůžete už ani vlastnímu stínu. Myslíte si, že tohle je šťastný život? Těžko říct, ale pokud to chcete zjistit tak začněte pořádně makat, nebo krást, nebo se dobře ožeňte/vdejte a každopádně mi dejte vědět jak jste dopadli...

 

 

Čtěte také:

 

Marketingová strategie jménem SEX

 

Móda a nahota

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


11 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Kolik stojí sex? hl

  Kolik stojí sex?

  Možná se ve své morální bublině ptáte, proboha, kdo platí za sex? Zjevně skoro všichni. Každopádně, je jich o moc víc, než bychom si byli kolikrát ochotni připustit.

 • Hyper-intimita Damiana Loeba h

  Hyper-intimita Damiana Loeba

  Jistě budete souhlasit s tvrzením, že hyperrealistická malba je výsledkem absolutní zručnosti. Kritiky oceňovaný hyperrealizmus potřebuje kromě vydřeného řemesla i mnoho citu pro námět a jeho následné zobrazení.

 • Marketingová strategie jménem SEX hl

  Marketingová strategie jménem SEX

  Sex jako prostředek uchování lidského druhu, donedávna jediný. V určité chvíli to však přestalo být tak jednoznačné. Z činnosti, která má přinášet potěšení a udržovat demografickou křivku, se stala nejjednodušší cesta, jak vydělat.

TOPlist