autor:

Lehké erotično v knize Design behind desire

kategorie:
Sex&Love
publikováno:
počet komentářů:
6
Lehké erotično v knize Design behind desire

Cítíte se být odborníky na to být žádoucí? Tak to si můžete pogratulovat, patříte k zjevné menšině. Ti ostatní ale taky nejsou úplně odepsaní, je nutno podotknout, že sexuální touha mnohdy nezáleží jen od všeobecně známých faktorů přitažlivosti, ale i od toho, jaký vizuální zážitek dokáže náš partner zprostředkovat. "Objektem touhy" ne vždy totiž bývají ti nejsilnější a nejkrásnější jedinci, ale i ti, kteří mají něco, co je pro nás výjimečně přitažlivé – ať už je to sexappeal, barva vlasů nebo kus oblečení. Všudypřítomná provokativní móda a fetiše inspirované bondage jsou hmatatelným důkazem toho, že tomu tak skutečně je. Kniha Design behind desire ukazuje krásu a romantiku vyzývavého spodního prádla, erotických pomůcek a pravdu o materiálech, z kterých jsou vyrobeny. "Design behind desire" pomůže nalézt skrytou symboliku v předmětech, v kterých bychom ji možná ani nehledali.


Zvýšit sexuální přitažlivost pomocí k tomu určených předmětů se postupem času stalo uměním, a proto se díky publikaci můžete podívat na téma atraktivity a smyslnosti designu erotických pomůcek z naprosto odlišného úhlu. A třeba se stát i lepším svůdníkem, kdo ví.

 

kniha: Design behind desire
vydavatel: Farameh Media
Curated by: Lisa Z. Morgan
Creative Direction: Susanne Schaal

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


6 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist