autor:

Chcete být VIP hostem Tour de France?

kategorie:
Lifestyle&Travel
publikováno:
počet komentářů:
0
Chcete být VIP hostem Tour de France?

Exkluzivní výlet s péčí a servisem srovnatelným s dovolenou All inclusive nabídne ŠKODA AUTO hned třem fanouškům cyklistiky.

Pokud se cítíte být kreativní a hýříte aktivitou na Instagramu, můžete to být právě vy, kdo si užije 12. etapu legendární Tour de France a podělí se o své zážitky s ostatními. Stačí u události Tour de France 2015 přihlásit svůj instagramový profil. Najdete ji v záložce s aplikací Instagramist na facebookové stránce ŠKODA Česká republika.

 

Tour de FranceO vítězích rozhodne kvalita fotografického portfolia, nadšení pro vše kolem cyklistiky a především nápaditost vizuální prezentace na Instagramu.

Ty nejlepší z vás čeká luxusní 3 denní program začínající už ve VIP salónku pražského letiště, komfortní hotel ve francouzském Pau a zážitek z královské etapy Lannemezan – Plateau de Beille v Pyrenejích se čtyřmi vrchařskými prémiemi.

Co vás ale asi potěší nejvíc, je možnost nahlédnout do zákulisí slavného závodu a poznat osobně některé z legend cyklistiky. Držíme palce. ŠKODA AUTO se těší na vaše přihlášky do 21. 5. 2015.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál