autor:

Kreativní orgie - ukaž co v tobě je a piš!

kategorie:
Editors' View
publikováno:
počet komentářů:
0
Kreativní orgie - ukaž co v tobě je a piš!

Baví Tě číst o tématech, která pro WORN magazín vybíráme,
nebo si říkáš, že bys to uměl/a desetkrát lépe?


Worn magazín - před pár lety vznikl jako myšlenka, vytvořit interaktivní prostor pro výběr toho nejlepšího v kreativním světě módy, umění, fotografie, designu a architektury... Místo, kde pár nadšenců dává do kupy výběr toho nejlepšího a rozšiřuje tak obzory všem zapáleným čtenářům, kteří zůstávají věrní a naší snahu společně s námi sdílí. Za tu dobu jsme napsali okolo 1500 článků a jejich počet se neustále rozšiřuje. Nyní, kdy je kreativní přesah témat o kterých píšeme natolik různorodý, vyzýváme všechny, kdo by se chtěli alespoň malou částí podílet na tvorbě obsahu! Jsme hrdí na to, že jsme měli možnost představit umělce z řad té nejmladší generace, ale i projekty o kterých se zmiňují nejuznávanější světové magazíny.

Snažíme se být všude - na každé zajímavé akci, přehlídce, nebo výstavě a informovat o těch nejkreativnějších počinech. Ale i když to skoro stíháme (samozřejmě, jak jinak), pořád je o čem psát. Především o tom, co nám unikne :) Proto, pokud „trpíš“ pocitem, že k tomu máš co říct, není nic jednoduššího než sednout, napsat, poslat. Možná se pak právě ten Tvůj příspěvek objeví mezi nejčtenějšími a zjistíš, jak skvělý pocit to je – informovat a obohacovat lidi kolem o aktuálním dění v těchto oborech: Móda, Umění, Fotografie, Design, Architektura, Bydlení, Jídlo (mmmmm), Holky a vše pro pány (mmmmmmmm), Hudba, Film, nebo třeba cestování a pro neotřelé pisálky Sex&Love a další... (všechny kategorie jsou jmenovitě rozepsány v horním menu "Kategorie", stačí jen proklikat).

Zažij ten pociT, když tvůj článek sdílí PŘES 8000 lidí!
Jako tady.

Jestli tě výzva zaujala, napiš Ivě, ta má v malíku více informací o tom, jak obsah v našem magazínu vzniká a ráda ti o tom poví víc. Napiš na iva@worn.cz a zajdi si s námi na kafe, nebo si jen výměn pár emailů, za každou reakci budeme rádi. Čau

 

A nezapomeňte si proklikat kategorie,
do kterých je možné přispívat;)

 

móda

Fashion Video
Fashion-Week
Hairstyling - vlasy a účesy
Interview
Lookbook
Móda
Módní talent
Shopping 

 

umění

Architektura
Design
Fotografie
Knihy | literatura
Living | bydlení
Reklama
Tetování
Umění 

 

hudba, film

Film
Hudba
Playlist 

 

kalendář

Festival
Koncert
Módní přehlídka
Párty
Výstava 

 

encyklopedie

Fashion designer
Modeling
Módní pojem
Módní značka
Fashion designer
Modeling
Módní pojem
Módní značka 

 

Gentlemen's club

Girls 

 

Food&Drink

Food actually 

 

Editors' View

Lifestyle&Travel
Média&Technologie
Sex&Love 

 

W-Lens

Fashion show
Nightlife & Events

 

 „Psát pro Worn je nejen cennou zkušeností, ale především i zábava! Nic Vás neomezuje, máte volnou ruku a záleží zcela na vašem rozhledu."

Ludvík Píza

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál