autor:

Jak si holky představují rande naslepo a jak to potom dopadá

kategorie:
Editors' View
publikováno:
počet komentářů:
0
Jak si holky představují rande naslepo a jak to potom dopadá

Znáte to, občas mají vaši kamarádi takový ten super nápad, že vám někoho dohodí nebo alespoň trochu okoření váš singl život schůzkou naslepo. Třeba s nemožným kolegou nebo spolužákem. Který je strašně super a zrovna nikoho nemá! To je přece skvělé! 

I přestože trávíte dvě hodiny před schůzkou v koupelně kompletní úpravou svého těla, vlasů a obličeje, máte svou poněkud naivní představu, jak tohle rande bude probíhat. Realita ovšem bývá obvykle někde uplně jinde...

Takže, sedíte na baru a čekáte až ten borec dorazí...

 

Dating 5


1. Představa

Když vejde do dveří, skoro ho nepoznáte. Asi  ta profilovka nebyla jeho. Protože ačkoli na té profilovce vypadal celkem obyčejně, v reálu je něco jako mix Ryana Goslinga a  Adama Levina. Prostě "Walking Hotness". Ok, tak buďme trochu realističtí. Stačí, aby prostě jen nevypadal totálně tragicky, ne?

 

1. Realita

Když vejde do dveří, tak ho fakt nepoznáte. Ta fotka, co měl na profilu, asi nebyla jeho. A jestli ano, tak tak před deseti lety. A dvaceti kily. Uvažujete, jestli se někdo může přes noc smrštit. Tvrdil přece, že je určitě vyšší než vy!

Tak tohle ve střízlivém stavu  fakt nedáte. Takže si s nervozním úsměvem objednáváte ten nejtvrdší alkohol, co tam mají. Pokud možno do trojky. Nebo rovnou do půllitru. Takže jste brzy docela opilá, ale alespoň si nepřipadáte tak trapně.

 

Dating 6

 

2. Představa

Jeden, dva drinky, konverzace na úrovni a pohled, kterým se vám zabodne přímo do srdce. A nezůstává jen u pohledu a dvou drinků. Rovnou vám objedná celou večeři. I s předkrmem a polévkou. A  fakt, že si k ní dáte ještě dva dezerty a kafíčko se šlehačkou, mu přijde totálně sexy.
 

2. Realita

Po pár hodinách jste tak opilá, že vám je tak nějak jedno, s kým tu vlastně jste. I to, že je to týpek, co má něco málo přes metr šedesát, trochu nadváhu a minimální sociální dovednosti. Zato má prý obsáhlou sbírku pivních tácků. Dokonalé. Možná byste si mohli dát napůl utopence, hmm?

 

GIF 2


3. Představa

Zavoláte si taxík, který jako zázrakem přijede ještě než vyjdete z baru. S diskrétním řidičem, který se na nic neptá, nemá puštěné dechovky, ani Frekvenci 1, maximálně nějakou nerušivou instrumentální klasiku a na zrcátku mu nevisí stromeček s vůní moře, ani plyšový kostky, ani fotka nějaké té nestydaté paní.

3. Realita

Čekáte na tramvaj. Je vám trochu zima, blbě a tramvaj nejede. Ony totiž tramvaje v noci moc často nejezdí. Když už dorazí, strávíte další minimálně půlhodinu jízdou s ožralými nočními individui a s paní, která za vámi hlasitě svačí majonézu z kelímku. Vrchol romanitky. Ale asi to až tak docela nevnímáte, protože po tom všem, co jste ten večer vypila, jste také individum, co se vrací domů s jakýmsi podivínem.

 

Date 3

 

4. Představa

Vystoupíte před nějakým super bytovým komplexem, s vypulírovanou chodbou. kde je ještě cítit Savo. Jedete výtahem, který je samozřejmě prosklenný, takže skrze něj vidíte na celé svítící město pod vámi. Nechutná romantika z toho úplně teče. U něj doma to vypadá jak v pětihvězdičkovém hotelovém pokoji a zažijete noc, oproti které je i Fifty Shades  hadr. Jakože fakt.


4. Realita

Když stojíte před jeho domem v odlehlé části města,  máte možná trochu nepříjemné tušení, ale lehce ho zaplašíte. Co na tom, že žije se svou matkou, když mají tak veliký dům...! Jak ale procházíte halou posetou krucifixy a obrazy světců, vaše obavy celkem jistě narůstají.

Když už stojíte v jeho suterénním pokoji se zamřížovaným okýnkem, máte celkem jasno. Prokopnutá skřín. Talíř hranolek pokrytý slušnou vrstvou plísně. Plakát Britney Spears a v poličce celá sága Twillight. Hned vedle Kralické bible a křestanských pohádek. Tak co teď? Je jen jediná možnost. Vytáhnete všechny své karty. A můžete si s ním zahrát prší o vlastní duši... :)

Dtae 1

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál