autor:

WORN NEWS! - W Lens fotoblog

kategorie:
Blog
publikováno:
počet komentářů:
0
WORN NEWS! - W Lens fotoblog

 

W Lens - 1

 

W Lens - 2

 

Někdo to už možná zaznamenal, pro někoho to bude úplná novinka, ale rozhodli jsme se rozšířit WORN o další zajímavou sekci s názvem "W Lens". Tentokrát to nebude o čtení, ale o obrazových reportážích z kulturního dění odehrávajícího se kolem nás. Baví vás noční život, večírky, parties a fotoreporty z nich? Chodíte na zajímavé hudební koncerty? Navštěvujete rádi vernisáže, nebo se jen třeba se zájmem rozhlížíte po ulicích a sledujete lidi kolem sebe? Chcete nahlédnout do zákulisí módních akcí, podívat se na procesy, které nejsou běžným lidem přístupné, nebo na fotografie z akcí, které mají něco společného s módou? W Lens je místem pro sdílení našich obrazových záznamů.

W Lens, fotoblog WORN magazínu, prezentace zajímavých fotoreportáží z kulturních akcí a nočního života. Místo, kde je možné sledovat obrazové reportáže talentovaných fotografů. Prostor, který naplno využívá možnosti reportážní fotografie a nových médií. Jestliže víte o nějaké zajímavé akci, večírku, vernisáži, nebo prostě jen o tom, co by se mělo na blogu W Lens objevit, pošlete nám váš tip, případně váš fotoreport e-mailem. Každé podněty z vaší strany jsou naším hnacím motorem.

PS: díky za všechny fototreporty které nám pošlete;)

WORN team

sediva-cara

 

WORN NEWS! - W Lens fotoblog hl

Na první fotoreporty se můžete podívat níže.
W LENS IS BORN!

sediva-cara

Designblok Dreft Fashion Week: Obecní dům backstage

sediva-cara

Módní show La Perla + after party v Buddha-Bar Hotelu Praha

sediva-cara

Designblok Dreft fashion week: Klára Nademlýnská

sediva-cara

Prague fashion weekend 2011: Bvlgari party, Bílkova 13

sediva-cara

Periscope party v Aureole

sediva-cara

Fashion TV party na střeše divadla Hybernia

sediva-cara

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál