autor:

Let's start to be Worn

kategorie:
Blog
publikováno:
počet komentářů:
0
Let's start to be Worn

lets

Milujeme High fashion i konceptuální módu, obdivujeme skvělé fotografie a kulturu. Posloucháme inspirativní hudbu a podporujeme moderní technologie, obdivujeme mladé talenty i ambiciózní projekty.

fs

Fashionstyle.cz je za námi. Nyní už je pouze Worn a jinak už to nebude, uživatelské účty, které vznikly na fashionstyle.cz fungují stejně na worn.cz ( stejný email, stejné heslo )

Worn magazín byl spuštěn, ale to nezanmená že je všechno perfektní. Omluvte proto prosím některé chyby, které se budeme snažit odstraňovat již za chodu. Zde v našem blogu budeme informovat o veškerých změnách a novinkách, které budou na Worn magazínu probíhat.

Co je nového?

- Nové je úplně všechno.

- Více prostoru pro uživatele, čtenáře a fanoušky. Co to znamená? Každý registrovaný uživatel se může skrze svůj profil podílet na tvorbě obsahu magazínu, stát se skutečným redaktorem a třeba i spravovat svojí vlastní sekci. V případě že si myslíš že je třeba o některých věcech informovat více, nebo že některé informace u nás nejsou dostupné tak jak by měli být je tohle prostor právě pro tebe. Registruj se a prozkoumej co všechno je teď možné.

- Kalendář akcí, v brzké době bude zaplněn tím zajímavějším co je možné navštívit, poslechnout nebo shlédnout ( jestliže máte tip na kulturní akci, nebo jste organizátorem některé a myslíte si, že by ve Worn kalendáři neměla chybět, tak nás neváhejte kontaktovat )

 


ram-horni

Worn na facebooku

rám dolní

 

Tagy: novinky worn

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál