autor:

Seznamte se s Míšou: česko-vietnamskou vlogerkou s téměř 20 tisíci fanoušky

kategorie:
Beauty
publikováno:
počet komentářů:
0
Seznamte se s Míšou: česko-vietnamskou vlogerkou s téměř 20 tisíci fanoušky

Beha Nguyen aka Míša: "Jmenuji se Míša a jsem vietnamského původu. Mnoho z mých přátel mi říká Bé Hà, což v českém překladu znamená „Malá Míša“. Přezdívku jsem dostala díky svému malému vzrůstu a také, že jsem vždycky měla starší kamarády a v partě jsem byla vždycky ta nejmladší."

 

 

"Je mi 18 let a studuji třetí ročník na gymnáziu. Po gymnáziu bych chtěla jít na vysokou školu do Prahy a ráda bych se věnovala marketingu a PR."

 

 

"Bude to rok, co aktivně natáčím na svůj You Tube kanál Stylewithme, kam nahrávám videa o svém životě a různé tipy především pro dívky. Natáčení mě baví, poznala jsem díky tomu neskutečně moc nových lidí, dostala jsem se na místa, o kterých jsem ani nesnila a to vše vlastně začalo u mě doma v pokojíku před kamerou."

 

 

"Na svém Instagramu zveřejňuji především selfíčka (směje se), jídlo, fotky s přáteli a prostě všechny radůstky z mého života. Beru ho spíše jako další platformu, kde se mohu propojit se svými fanoušky."

 

Její Instagram můžete sledovat TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál