autor:

Soutěž s AXE a vyhraj kompletní dárkový balíček řady Black

kategorie:
Parfémy | kosmetika
publikováno:
počet komentářů:
0
Soutěž s AXE a vyhraj kompletní dárkový balíček řady Black

 

Doba, kdy se mužnost měřila tím, na jakou vzdálenost byl chlap cítit, je už naštěstí pryč a přispívají k tomu nejen média samotná a nejrůznější magazíny s tipy na ty nejlepší parfémy a kosmetiku, ale více či méně kreativním přístupem i kosmetické značky samotné. A mezi ty nejkreativnější patří rozhodně AXE.

Nedávno totiž vyslali na světlo světa několikadílnou videokampaň, kde velmi vtipně a ironicky popisují současnou moderní kulturu, ve které má ale příjemně vonící gentleman zcela určitě stále své místo. Na tom se, doufejme, nic nezměnilo a ještě dlouho ani nezmění. Viz. heslo: "Pravý gentleman je ten, který ženě otevírá i dveře na fotobuňku." :)

Abyste měli snažší rozhodování o tom, zda jsou pánské produkty značky AXE pro vás to pravé, můžete je u nás jednoduše vyhrát a podrobit je té nejdetailnější kritice.

 

axe-soutez 2

 

axe-soutez 1

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Kterého slovenského rappera letos oslovila značka AXE pro spolupráci na videích o Etiketě 21. století? Nápovědu hledejte třeba TADY nebo ve videu níže

 

VÝHERCEM SOUTĚŽE O BALÍČEK AXE SE STAL SOUTĚŽÍCÍ S E-MAILOVOU ADRESOU ZAČÍNAJÍCÍ: doms23...

GRATULUJEME A VŠEM OSTATNÍM, KTEŘÍ SE DO SOUTĚŽE ZAPOJILI A PRO TENTOKRÁT NEUSPĚLI, DĚKUJEME.

PRO DALŠÍ SOUTĚŽE A VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE WEBOVÉ STRÁNKY MAGAZÍNU WORN NEBO NÁŠ FACEBOOK :)

Random org

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

1. Lajkujte stránku WORNu ZDE nebo níže, kde se rovnou zobrazí tlačítko pro tuto stránku. Pokud již fanouškem jste, první úkol máte splněn a navíc se k vám donesou ty nejnovější informace z první ruky ;-)

 

 

2. Sdílejte tento článek na svém facebookovém profilu.

3. Odešlete odpověď na soutěžní otázku na email: iva@worn.cz + uveďte své jméno, ať víme, jak vás oslovit ;-)

Z došlých odpovědí vylosujeme správnou odpověď. Soutěž běží od pondělí 24.8.2015 do nedělní půlnoci 30.8. 2015. Výherce soutěže vyhlásíme na naší facebookové stránce a také ho/ji kontaktujeme e-mailem.

 

Odesláním emailu souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v emailu spol. Ismy Media s.r.o. v souladu s právními předpisy České republiky, zejména zákon č. 480/2004 Sb., tzv. antispamový zákon a zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM SOUTĚŽÍCÍM!!!

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál