autor:

Pánská vůně Bang Marc Jacobs!

kategorie:
Parfémy | kosmetika
publikováno:
počet komentářů:
1
Pánská vůně Bang Marc Jacobs!

Marc Jacobs již v minulosti zajistil své značce pozornost díky provokativním reklamním kampaním od fotografa Jurgena Tellera, a při uvdení své první pánské vůně tomu není jinak! Bang je parfém velmi osobitý, a jak říká sám Marc Jacobs:

"Vůně je jako horní vrstva na ženské kůži, může se měnit jako make-up, ale není to tak u mužů."

 

marc jacobs bang 001

 

A proč je hvězdou kampaně sám Jacobs? Jeho obchodní partner Robert Duffy mu prý řekl, že vypadá v poslední době tak skvěle, že by měl být rozhodně modelem pro tuto kampaň. Marc se tomu rozhodně nebránil, jen lehce skromě dodává:

"Neviděl jsem nic, v jakém oblečení bych tuto vůni vyjádřil. Kilt? Taška Birkin? Nějaký úžasný overal? Zkoušeli jsme to, ale nebylo to ono." Bang bude jistě bestseller, a stříbrné energické pozadí spolu s nahým Jacobsem je něco, na co jistě chvíli nezapomeneme. A pokud jde o drby, Marc Jacobs prý chystá i linii make-upu a spodního prádla!

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist